Pomáda "vajíčko" - bezfarebná

18111903

Pomáda, ktorú použijete skutočne s radosťou a bez obáv. Zložená z BIO kakaového masla, Slovenského včelieho vosku, vysoko kvalitných esenciálnych olejov... Ak by ste chceli, skutočne je bezpečná aj na jedenie :-) ...

4,00 €
S DPH

 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

Pomáda "vajíčko" - farebná

Pomáda je zložená z jedlých a čisto prírodných surovín. Jej zloženie je totožné so zložením nášho Telového masla. Je balená v modernom obale v tvare „Vajíčka“ a na výber je bezfarebná/modrá– základné zloženie (vôňa ORIENT) alebo farebná/zelená – v odtieni prirodzenej ružovej farby pier s výraznou perleťou (vôňa SLADKÝ SEN).

Oba typy pomády „Vajíčko“ sú vhodné na každodenné použitie a poskytujú citlivej oblasti pier dokonalé ošetrenie aj ochranu. Navyše sú pery krásne voňavé a pomáda je absolútne bezpečná aj na „olízanie“. Farebná pomáda dodá perám šťavnatú farbu a krásny lesk, vďaka perleti.

Verzia bezfarebné Vajíčko má prednosti SOS prípravku. Dobre sa aplikuje aj na líčka, či chrbát nosa ale aj malé plochy poškodenej pokožky na dlaniach, prípadne lakťoch. Jednoducho všade tam, kde potrebuje rýchlo pomôcť pokožke poranenej slnkom, vetrom, zimou, alebo oderkom...

Zloženie: BIO Kakaové maslo, včelí vosk, éterické oleje: Geránium, Ružové drevo, Bergamot.

Jemný biely povlak (podobný ako na čokoláde), nie je na závadu. Pri pravidelnom používaní sa vôbec netvorí.

Kakaové maslo je známe svojou vlastnosťou obnovovať a hojiť pokožku. Využíva sa na upokojenie suchej a poškodenej kože. Má prirodzené zvláčňujúce schopnosti, podporuje elasticitu pokožky a pomáha chrániť pleť pred zmenami počasia. Vysoký podiel včelieho vosku v masle dokáže pomôcť pri hojení a dezinfekcii pokožky. Zmes éterických olejov Orient je originálnou Orientálnou receptúrou a navodzuje veľmi príjemný láskavý pokoj a pohodu. Pripomína orientálne krajiny a prináša netradičnú korenistú príjemnú vôňu. 

18111903

12 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: