Pomáda "vajíčko" - bezfarebná

18111903

Pomáda "vajíčko" - bezfarebná

4,00 €
S DPH

 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

Pomáda je zložená z jedlých a čisto prírodných surovín. Jej zloženie je totožné so zložením nášho Telového masla. Je balená v modernom obale v tvare „Vajíčka“ a na výber je bezfarebná/modrá– základné zloženie (vôňa ORIENT) alebo farebná/zelená – v odtieni prirodzenej ružovej farby pier s výraznou perleťou (vôňa SLADKÝ SEN).

Oba typy pomády „Vajíčko“ sú vhodné na každodenné použitie a poskytujú citlivej oblasti pier dokonalé ošetrenie aj ochranu. Navyše sú pery krásne voňavé a pomáda je absolútne bezpečná aj na „olízanie“. Farebná pomáda dodá perám šťavnatú farbu a krásny lesk, vďaka perleti.

Verzia farebné Vajíčko má prednosti MULTILÍČIDLA. Dobre sa aplikuje aj na líčka a oceníte ju aj na viečkach. Všade, kde pomádu použijete, bude pleť prežiarená perleťou – rozjasnená a podľa intenzity použitia aj jemne ružová.

Zloženie: BIO Kakaové maslo, včelí vosk, éterické oleje: Pomaranč, Klinček, Škorica – farebné modré „Vajíčko“.

BIO Kakaové maslo, včelí vosk, éterické oleje: Geránium, Ružové drevo a Bergamot – bezfarebné zelené „Vajíčko“.

Jemný biely povlak (podobný ako na čokoláde), nie je na závadu. Pri pravidelnom používaní sa vôbec netvorí.

Kakaové maslo je známe svojou vlastnosťou obnovovať a hojiť pokožku. Využíva sa na upokojenie suchej a poškodenej kože. Má prirodzené zvláčňujúce schopnosti, podporuje elasticitu pokožky a pomáha chrániť pleť pred zmenami počasia. Vysoký podiel včelieho vosku v masle dokáže pomôcť pri hojení a dezinfekcii pokožky. Zmes éterických olejov je originálnou Orientálnou receptúrou a navodzuje veľmi príjemný láskavý pokoj a pohodu. Zmes éterických olejov Sladký Sen pripomína sladký ovocný koláč so škoricou. Je to príjemná, upokojujúca a chutná vôňa navodzujúca pocit tepla domova a relaxu.

18111903

12 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: