Pomáda "rúž" - farebná

18111901

Pomáda "rúž" - farebná

4,50 €
S DPH

  • Bezpečná platba platobnými kartami Bezpečná platba platobnými kartami
  • Bezpečné doručenie na vami určenú adresu Bezpečné doručenie na vami určenú adresu
  • Garancia vrátenia zakúpeného tovaru Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

Pomáda je zložená z jedlých a čisto prírodných surovín. Jej zloženie je totožné so zložením nášho Telového masla. Je balená v klasickom obale typu Rúž a na výber je bezfarebná – základné zloženie alebo farebná – v odtieni prirodzenej ružovej farby pier s výraznou perleťou.

Oba typy pomády „Rúž“ sú vhodné na každodenné použitie a poskytujú citlivej oblasti pier dokonalé ošetrenie aj ochranu. Navyše sú pery krásne voňavé a pomáda je absolútne bezpečná aj na „olízanie“. Farebná pomáda dodá perám šťavnatú farbu a krásny lesk, vďaka perleti.

Zloženie: BIO Kakaové maslo, včelí vosk, éterické oleje: Pomaranč, Klinček, Škorica.

Jemný biely povlak (podobný ako na čokoláde), nie je na závadu. Pri pravidelnom používaní sa vôbec netvorí.

Kakaové maslo je známe svojou vlastnosťou obnovovať a hojiť pokožku. Využíva sa na upokojenie suchej a poškodenej kože. Má prirodzené zvláčňujúce schopnosti, podporuje elasticitu pokožky a pomáha chrániť pleť pred zmenami počasia. Vysoký podiel včelieho vosku v masle dokáže pomôcť pri hojení a dezinfekcii pokožky. Zmes éterických olejov Sladký Sen pripomína sladký ovocný koláč so škoricou. Je to príjemná, upokojujúca a chutná vôňa navodzujúca pocit tepla domova a relaxu.

18111901

12 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: