SUNSHINE BRONZE - TELOVÉ MASLO

Chcete mať pokožku po opaľovaní krásne vláčnu a trblietavú? Aby vyniklo jej opálenie? Telové maslo Sunshine slúži k špeciálnemu ošetreniu pokožky. Vyživuje ju a zároveň skrášli trblietkami. Aplikuje sa šúchaním po pokožke. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.

11,00 €
S DPH

100% secure payments
 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

Dokonalá krása a lesk opálenej pokožky sa ukáže vďaka Telovému maslu Sunshine. Slúži k ošetreniu pokožky celého tela. Veľké balenie (váha 68g) v tvare zrezanej gule sa aplikuje šúchaním po pokožke, čím zároveň pokožku jemne masírujeme a prekrvujme. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku. Táto verzia pokožku navyše skrášľuje a tónuje trblietkami v odtieni BRONZE. Benefitom masla Sunshine je, že v jednom kroku opálenú pokožku vyživuje aj skrášľuje. Takto krásne trblietavú a jemne tónovánu pleť už nechajte len ľahko zaodetú a vystavenú na obdiv svetu :-)

Farebná verzia BRONZE svedčí viac opálenej, skôr hnedastej pokožke. Podtrhne tón opálenia a pridá jemné trblietky a perleť. 

Pre iný farebný odtieň sa pozrite aj na verziu PEACH.

Kakaové maslo je známe svojou vlastnosťou obnovovať a hojiť pokožku. Využíva sa na upokojenie suchej a poškodenej kože. Má prirodzené zvláčňujúce schopnosti, podporuje elasticitu pokožky a pomáha chrániť pleť pred zmenami počasia. Vysoký podiel včelieho vosku v masle dokáže pomôcť pri hojení a dezinfekcii pokožky. Zmes éterických olejov pripomína sladký ovocný koláč so škoricou a korením. Je to príjemná, upokojujúca a chutná vôňa navodzujúca pocit pohody a relaxu.

3 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: