SLADKÝ SEN - TELOVÉ MASLO

17061509

Telové maslo Sladký Sen slúži k ošetreniu pokožky. Aplikuje sa šúchaním po pokožke, čím zároveň pokožku jemne masírujeme a prekrvujme. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.

VEĽKOSŤ
  • Kvetinka - kabelková verzia
  • Veľké celotelové
9,00 €
S DPH

100% secure payments
 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

Telové maslo Sladký Sen slúži k ošetreniu pokožky celého tela. Veľké balenie (váha 63g) v tvare zrezanej gule sa aplikuje šúchaním po pokožke, čím zároveň pokožku jemne masírujeme a prekrvujme. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.

Telové maslo Sladký Sen -kvetinka v „kabelkovej“ verzii (váha 9g) je vhodné na pery, ruky či tvár v prípade, ak treba ošetriť veľmi vysušenú pokožku (pier, vrchnej časti rúk, tvár v oblasti lícnych kostí a pod). Kvietok sa aplikuje rovnako ako veľké telové maslo, len na menšiu plochu. Vezmite ho do dlane (alebo medzi prsty) a priamo masírujte ošetrovanú časť tela. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva jemnú vrstvičku na pokožke. Aplikácia pomády rukami/prstami je trošku netradičná, no prináša aj benefit - okamžité ošetrenie rúk. Ruky – jedna z najsuchších častí nášho tela sa nám za to poďakujú mladistvým vzhľadom a pružnosťou.

Kakaové maslo je známe svojou vlastnosťou obnovovať a hojiť pokožku. Využíva sa na upokojenie suchej a poškodenej kože. Má prirodzené zvláčňujúce schopnosti, podporuje elasticitu pokožky a pomáha chrániť pleť pred zmenami počasia. Vysoký podiel včelieho vosku v masle dokáže pomôcť pri hojení a dezinfekcii pokožky. Zmes éterických olejov pripomína sladký ovocný koláč so škoricou. Je to príjemná, upokojujúca a chutná vôňa navodzujúca pocit tepla domova a relaxu.

17061509

3 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: