POMÁDA "RÚŽ" - BEZFAREBNÁ

18111902

Pomáda, ktorú použijete skutočne s radosťou a bez obáv. Zložená z BIO kakaového masla, Slovenského včelieho vosku, vysoko kvalitných esenciálnych olejov... Ak by ste chceli, skutočne je bezpečná aj na jedenie :-)... (v prípade olízania)

5,50 €
S DPH

100% secure payments
 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

Pomáda "vajíčko" - bezfarebná

Táto pomáda na pery má okrem svojej funkčnej stránky aj jeden obrovský benefit. Má potvrdené účinky pri infekciách pier. Opakovane sa nám potvrdil od zákazníkov ich blahodarný účinok a výrazný progres pri liečení infekcií v oblasti pier. 

Pomáda je zložená z jedlých a čisto prírodných surovín. Je balená v klasickom obale v tvare „Rúž“ a na výber je bezfarebná – základné zloženie (vôňa ORIENT) alebo farebná – v odtieni prirodzenej ružovej farby pier s výraznou perleťou (vôňa SLADKÝ SEN).

Jej vonkajší obal je z krásneho recyklovaného papiera. Obsahuje vysúvací mechanizmus, čo zabezpečuje dokonalé pohodlie pri používaní a ochranu pomády. Navyše chráni obal pred zmastením a znečistením pomádou.

Oba typy pomády „Rúž“ sú vhodné na každodenné použitie a poskytujú citlivej oblasti pier dokonalé ošetrenie aj ochranu. Navyše sú pery krásne voňavé a pomáda je absolútne bezpečná aj na „olízanie“.

Verzia bezfarebný Rúž má prednosti SOS prípravku. Je možné ho aplikovať aj na líčka, či chrbát nosa ale aj malé plochy poškodenej pokožky na dlaniach, prípadne lakťoch. Jednoducho všade tam, kde potrebuje rýchlo pomôcť pokožke poranenej slnkom, vetrom, zimou, alebo oderkom...

Zloženie: BIO Kakaové maslo, včelí vosk, éterické oleje: Geránium, Ružové drevo, Bergamot.

Kakaové maslo je známe svojou vlastnosťou obnovovať a hojiť pokožku. Využíva sa na upokojenie suchej a poškodenej kože. Má prirodzené zvláčňujúce schopnosti, podporuje elasticitu pokožky a pomáha chrániť pleť pred zmenami počasia. Vysoký podiel včelieho vosku v masle dokáže pomôcť pri hojení a dezinfekcii pokožky. Zmes éterických olejov Orient je originálnou Orientálnou receptúrou a navodzuje veľmi príjemný láskavý pokoj a pohodu. Pripomína orientálne krajiny a prináša netradičnú korenistú príjemnú vôňu. 

Jemný biely povlak (podobný ako na čokoláde), nie je na závadu. Pri pravidelnom používaní sa vôbec netvorí.

18111902

3 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: