POMÁDA "RÚŽ" - TÓNOVANÁ

18111901

Pomáda, ktorú použijete skutočne s radosťou a bez obáv. Zložená z BIO kakaového masla, Slovenského včelieho vosku, vysoko kvalitných esenciálnych olejov a trošku perleťového MICA prášku na prifarbenie...

5,50 €
S DPH

100% secure payments
 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

Pomáda "rúž" - farebná

Pomáda je zložená z jedlých a čisto prírodných surovín. Je balená v klasickom obale v tvare „rúž“ a na výber je bezfarebná- základné zloženie (vôňa ORIENT) alebo farebná - v odtieni prirodzenej ružovej farby pier s výraznou perleťou (vôňa SLADKÝ SEN).

Jej vonkajší obal je z krásneho recyklovaného papiera. Obsahuje vysúvací mechanizmus, čo zabezpečuje dokonalé pohodlie pri používaní a ochranu pomády. Navyše chráni obal pred zmastením a znečistením pomádou.

  

Oba typy pomády „Rúž“ sú vhodné na každodenné použitie a poskytujú citlivej oblasti pier dokonalé ošetrenie aj ochranu. Navyše sú pery krásne voňavé. Pomáda je vhodná pre dospelé dámy aj pre menšie princezné a je absolútne bezpečná aj na „olízanie“. Farebná pomáda dodá perám jemnú šťavnatú farbu a krásny lesk, vďaka perleti.

  

Zloženie: BIO Kakaové maslo, včelí vosk, éterické oleje: Pomaranč, Klinček, Škorica, (MICA, Titanium Dioxide, Iron Oxide CI77491 CAS Numbers: 12001-26-2, 13463-67-7, 1309-37-1)

 

Kakaové maslo je známe svojou vlastnosťou obnovovať a hojiť pokožku. Využíva sa na upokojenie suchej a poškodenej kože. Má prirodzené zvláčňujúce schopnosti, podporuje elasticitu pokožky a pomáha chrániť pleť pred zmenami počasia. Vysoký podiel včelieho vosku v masle dokáže pomôcť pri hojení a dezinfekcii pokožky. Zmes éterických olejov Sladký Sen pripomína sladký ovocný koláč so škoricou. Je to príjemná, upokojujúca a chutná vôňa navodzujúca pocit tepla domova a relaxu.

  

Jemný biely povlak (podobný ako na čokoláde), nie je na závadu. Pri pravidelnom používaní sa vôbec netvorí.

 

18111901

3 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: