No.2 POKOJNÝ SPÁNOK - NÁPOJOVÁ ESENCIA

16070102

Inšpirujte sa a ochutnajte nový osviežujúci nápoj, ktorý zmení váš názor na pitný režim. Pitie vody sa vďaka nápojovým esenciám GLL stane príjemné a prospešné telu aj duši.

Upokojujúca, harmonizujúca zmes plná odpustenia s krásnou kvetinovo-sladkou vôňou. Uľavuje od úzkosti, stresu, napätia. Podporuje spánok, pomáha pri bolesti hlavy, harmonizuje nervový systém a emocionálnu rovnováhu....

21,00 €
S DPH

100% secure payments
 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

No.2 POKOJNÝ SPÁNOK - NÁPOJOVÁ ESENCIA

Pripravte si netradičný chuťový zážitok - Ochutnajte nový osviežujúci nápoj bez cukru, sladidiel, bubliniek... Svoju vodu si obohaťte zmesou esenciálnych olejov. Pridajte 1 kvapku na 0,5 l čistej vody, dobre premiešajte a nechajte pôsobiť silu prírody. Nápoj miešajte výhradne do sklenenej fľaše. Sklenená fľaša s logom GLL.

Upokojujúca, harmonizujúca zmes plná odpustenia s krásnou kvetinovo-sladkou vôňou. Uľavuje od úzkosti, stresu, napätia. Podporuje spánok, pomáha pri bolesti hlavy, harmonizuje nervový systém a emocionálnu rovnováhu.

No.2-tka je intanzívne kvetinová zmes. Hodí sa pre každého, kto máva ťažkosti so zaspávaním, či stavy pochybností a úzkosti. Keďže neobsahuje žiadne citrusy, je bezpečná aj pri precitlivenosti na citrusy.  Nájde si využitie dokonca aj ako osobný parfum.

Kúpou tohto produktu sa posúvate o krok bližšie k lepšiemu zdraviu a a zdravšiemu životu. Zvýšite si príjem zdravých a prospešných tekutín, minimalizujete tvorbu odpadov vo forme plastových fliaš a prospejete svojmu telu, pleti aj duši.

Navyše vám esencia vystačí na neskutočných 150 dní - cca 5 mesiacov, pri spotrebe aspoň 2 kvapky(2 fľaše vody) / denne. Obsah 10ml fľaštičky je viac ako 300kvp esencie.

Množstvo - 10ml, sklenená fľaštička s kvapkadlom

Zloženie - 100% esenciálne oleje, jednodruhové v rôznom pomere a marhuľový olej CPK:

Levanduľa, Ylan-Ylang, Santalové drevo, Vanilka, Harmanček, Majoránka, Benzoe, Marhuľový olej.

Akcia:

16070102

2 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: