No.1 EFEKTIVITA A VÝKON - NÁPOJOVÁ ESENCIA

16070101

Inšpirujte sa a ochutnajte nový osviežujúci nápoj, ktorý zmení váš názor na pitný režim. Pitie vody sa vďaka nápojovým esenciám GLL stane príjemné a prospešné telu aj duši.

Zmes ladená na osvieženie, úľavu a pomoc tráveniu, zmiernenie chutí do jedla. Je antibakterálna, protizápalová, anti-mikrobiálna, proti nevoľnosti, anti-parazitická...

19,00 €
S DPH

100% secure payments
 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

No.1 EFEKTIVITA A VÝKON - NÁPOJOVÁ ESENCIA

Pripravte si netradičný chuťový zážitok - Ochutnajte nový osviežujúci nápoj bez cukru, sladidiel, bubliniek... Svoju vodu si obohaťte zmesou esenciálnych olejov. Pridajte 1 kvapku na 0,5 l čistej vody, dobre premiešajte a nechajte pôsobiť silu prírody. Nápoj miešajte výhradne do sklenenej fľaše. Sklenená fľaša s logom GLL.

Zmes ladená na osvieženie, úľavu a pomoc tráveniu, zmiernenie chutí do jedla. Je antibakterálna, protizápalová, anti-mikrobiálna, proti nevoľnosti, anti-parazitická.

No.1-tka je najobľúbenejšia esencia z produkcie GLL. Hodí sa pre každého, kto má rád mätu či citrón. Výborne pôsobí pri športe. Doslova cítite, ako sa Vám lepšie dýcha a máte silu pokračovať v športovaní. Pomáha zvyšovať fyzickú, či mentálnu výkonnosť. Veľká dávka citrusov v zmesi dodáva veľké množstvo antioxidantov a chráni telo. Pomáha spracovávať pocity zlosti, napätia a agresie. Osoby citlivé na citrusy, by skôr mohli siahnuť po No.2, alebo No.3

Kúpou tohto produktu sa posúvate o krok bližšie k lepšiemu zdraviu a a zdravšiemu životu. Zvýšite si príjem zdravých a prospešných tekutín, minimalizujete tvorbu odpadov vo forme plastových fliaš a prospejete svojmu telu, pleti aj duši.

Navyše vám esencia vystačí na neskutočných 150 dní - cca 5 mesiacov, pri spotrebe aspoň 2 kvapky (2 fľaše vody) / denne. Obsah 10ml fľaštičky je viac ako 300 kvp esencie.

Množstvo - 10ml, sklenená fľaštička s kvapkadlom


Zloženie - 100% esenciálne oleje, jednodruhové v rôznom pomere a marhuľový olej CPK: 
Citrón, Grapefruit, Fenikel, Klinček, Mäta, Šalvia, Mandarínka, Oregano.

Akcia:

16070101

2 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: