ČAROKRÁSKA - NÁLEPKY NA ZJEMNENIE VRÁSOK

18112001

Nálepky "Čarokráska" na vyhladenie vrások

Pomôžte svojej pleti ostať krásnou a mladou aj bez ďalších kozmetických prípravkov. Zabavte sa a omladnite :-)...

BALENIE
  • Úplné
  • Bezobalovo
DIZAJN
  • ČISTÉ
  • VZORKOVANÉ
  • KOMBINOVANÉ
12,00 €
S DPH

100% secure payments
 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

O čom sú: Ochranné nálepky, ktoré sa používajú hlavne počas spánku a mechanicky pomáhajú vyhládzať vrásky. Navyše pôsobia aj ako jemný peeling.

Prečo fungujú: Počas spánku je vaša tvár vystavená gravitácii, ovplyvňovaná polohou pri spaní a preciťovaním snov - mimikou. Nálepky chránia pleť pred zalamovaním a prehlbovaním vrások. Vďaka nim je pokožka ráno oddýchnutá, vyhladená a jemná (nálepka po odlepení odstráni odumreté kožné bunky).

Ako sa používajú: Nálepku nalepte na dobre vyčistenú a suchú pleť. Neaplikujte tesne po krémovaní, nálepka by držala slabo. Jemne ju pritlačte dlaňou a pridržte niekoľko sekúnd tak, aby sa po celej ploche prilepila na pokožku. Nálepky nechajte pôsobiť počas celého spánku, minimálne však 3 hodiny.

Miesto aplikácie si vyberte podľa odporúčaní obsiahnutých vo vnútri balenia. Sústreďte sa na jedno miesto a po čase ho môžete zmeniť podľa potreby. Nie je vhodné naraz prelepovať viacero druhov vrások. Mohlo by to zhoršiť komfort počas spánku a pravdepodobne by sa časť nálepiek počas spánku aj odlepila. Radšej si vyberte jednu oblasť a potom zase inú. Robte aj prestávky v používaní podľa potreby a chuti. Môžete ich použiť aj počas dňa, napríklad pred významnou udalosťou (ešte pred líčením)...

Nálepky sú veľmi diskrétne. Sú vyrobené z priesvitnej samolepiacej fólie buď úplne bez potlače, alebo s jemnými obrázkami. Vyberte si z rôznych balení. Jednodruhové diskrétne, alebo grafické, alebo zvoľte mix, kde budete mať polovicu diskrétnych a polovicu grafických nálepiek.

Veľkosť balenia: 80 ks nálepiek – viac ako 10 týždňov pri použití jednej nálepky denne.

Zloženie: Nálepky neobsahujú žiadnu účinnú látku. Pôsobia na pokožku mechanicky. Do pokožky sa nič neuvoľňuje. Sú tvorené poddajnou samolepiacou fóliou bez latexových zložiek. Nálepky sa ľahko odstraňujú. Lepiaca časť má strednú lepivosť. Nezanecháva žiadne stopy lepidla na pokožke a nespôsobuje žiadne ťažkosti pri odlepovaní.

Doprajte svojej pleti komplexnú starostlivosť s výrobkami GLL.

Nálepky kombinujte s krémami GLL a nápojmi Essential oils therapy pre lepšiu výživu a hydratáciu pleti.

18112001

1 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: