GLL PRÍVESOK DRAHOKAMY (ČIERNA)

Krásny a nápaditý prívesok/šperk vhodný na ozdobu kabelky, kľúčov, či iných predmetov.

12,00 €
S DPH

100% secure payments
 

Bezpečná platba platobnými kartami

 

Bezpečné doručenie na vami určenú adresu

 

Garancia vrátenia zakúpeného tovaru

Krásny a nápaditý prívesok/šperk vhodný na ozdobu kabelky, kľúčov, či iných predmetov.

Prináša okrem potešenia a radosti aj energiu prírodných drahokamov mixovaných v divokých kombináciách.


Tento prívesok reprezentuje našu chuť vytvárať skutočne kvalitné a dlho trváce produkty.


Zabávajte sa s farebným príveskom, ktorý sa nabíja energiou vždy, keď ho vezmete na slnečné svetlo a môže vás obohacovať energiou drahokamov. Prívesok obsahujemi mix známich aj menej známich drahokamov ako napríklad: Koral, Ametyst, Krištál, Lapis Lazuli, Unakit, Hematit, Onyx, Howlit, Jaspis, Opalit, Rodonit, Ruženín, Tygrie oko, Achát, Avanturín... Sú to krásne, energeticky silné a čarovné drahokamy.


Všetky kovové časti sú z kvalitnej chirurgickej ocele s čiernou povrchovou úpravou a zaručujú skutočne dlhú životnosť prívesku. Drahokamy sú od seba oddelené čiernymi sklenenými korálkami (rokajlovými) a ukončené komponentom z rýdzeho striebra.


Prívesok rozhodne nesklame a nebude zelenieť, či inak nepekne farbiť (ako zvykne bižutéria...). Drahokamy sú naviazané na pevnom pružnom drôte tiež z chirurgickej ocele. Súčasť prívesku je aj karabínka v tvare elipsy otváracia na oboch stranách. Vďaka nej si pohodlne pripnete prívesok na akékoľvek miesto. Zdobia ho aj veľmi jemné kocky s písmenkami v tvare loga GLL.

2 ďalšie produkty v rovnakej kategórii: