Vitajte na stránke GLL.

Sme rodina, ktorá sa v momente rozrastania sa o detičky začala formovať novým smerom - smerom návratu k prírode. Zmeny sa prejavili na rôznych úrovniach a neustále sa formujú.

Na úrovni kozmetiky sme si určitý čas vystačili s ponukou olejov a krémov dostupnou na trhu, no stále to nebolo celkom ono. Skúsili sme teda vytvoriť niečo vlastné a vznikol prvý Elementary krém, ktorý bol veľkým potešením a prekvapením pre nás aj našich blízkych.

Spätné väzby nás utvrdili o správnosti tejto cesty a nepretržite nám dávajú veľkú energiu, za čo všetkým ďakujeme.

Z tohto dôvodu sme sa teda rozhodli ísť ďalej. Postupne sme pridávali éterické oleje a vznikali rôzne verzie Aroma krémov.

Krásna práca bola aj pri vytváraní rady Luxury krémov, ktoré sú obohatené o vzácne a cenné éterické oleje, ako sú napríklad vanilka, ruža, santal.

Veľkou výzvou boli domáce včelie produkty, ktoré ponúkajú úžasné spektrum účinkov a použitia.

Včelie produkty si našli svoje miesto aj v najvyššej rade krémov Royal Jelly, v ktorej tvorí hlavnú zložku včelia materská kašička.

Najväčším potešením a prekvapením pri práci s týmito krémami bolo postupné zisťovanie ich využitia a účinkov.

V dnešnej obrovskej ponuke obchodných reťazcov sme úplne zabudli na to, že máme len jedno telo a jednu pokožku. Nie je to nekonečne veľa ostro ohraničených plôch, z ktorých každá by mala vyžadovať úplne odlišný typ prípravku na ošetrenie. Pri návrate do histórie Egypťanov a Rimanov sme sa neustále utvrdzovali v tom, že pri správne vytvorenom kréme získame jeho skoro neobmedzenú všestrannosť pre použitie na celé naše telo.

Ukázalo sa, že GLL krémy sú okrem základného použitia na ošetrenie pleti tváre, dekoltu a rúk vhodné aj na telo, ťažké unavené nohy, boľavé chodidlá, na odličovanie, na ošetrenie pokožky pier a drobných poranení, na pomoc vysušeným vlasom. A sme presvedčení, že je aj veľa iných spôsobov použitia, na ktoré prídete možno práve Vy.

Vzhľadom k čistému zloženiu GLL krémov sme tiež hľadali správnu formu uskladnenia a nakoniec sa ako najlepšie ukázalo plnenie do skla. Pre zvýšenie kvality bez použitia umelých konzervantov sme niektoré citlivejšie krémy začali baliť vákuovo. Trvanlivosť našich výrobkov nie je dlhá, no veľkosťou balení a cenou sa snažíme klientom ponúknuť riešenie. Keďže nákupné možnosti v dnešnej dobe už nie sú skoro ničím obmedzené, je častejší nákup našich produktov stále ľahší a dostupnejší a zároveň vytvára možnosť pre zmenu v kratšom časovom intervale.

My i naďalej ostávame verní osobnému prístupu a hand-made výrobe.

Naša ponuka je, čo sa počtu výrobkov týka, malá, no spôsobom použitia naopak veľká a túto ideu chceme šíriť do svojho okolia.

Ak si nájdete hoci len jeden krém v našej ponuke a využijete ho na maximum, naše poslanie je splnené.

Podľa hesla ”v jednoduchosti je krása” tvoríme našu ponuku aj naďalej.