Zvedavosť

V: Rady a Príbehy Kedy: Komentáre: 0 Pozrení: 42264

Zvedavosť


Nedávno som sa s mojou priateľkou Evkou, lektorkou jogy bavila na zaujímavé témy.
Jednou z nich bola zvedavosť. „Uchovaj si svoju zvedavosť, je hlavným korením nášho života...“ to boli jej slová. „a podporuj ju aj u svojich detí“ dodala.

babatko.jpg


V momente som si spomenula, ako ma niekedy zvedavosť mojich detí vie rozladiť, no akceptovala som to, čo mi Evka povedala. Aby bola moja životná lekcia úplná, hneď druhý deň som si to zažila na vlatej koži...


Čakal ma bežný pracovný deň, kedy som mala v pláne výrobu GLL krému. Už nejaký čas ma ale zaujímala a lákala jedna možná zmena v postupe výroby. Bola som veľmi zvedavá..., čo taká zmena prinesie. Kreativita, tvorivosť a hlavne zvedavosť ma práve v ten deň doviedli k vybočeniu zo stereotypu. Upravila som zaužívaný postup a v momente, keď som si na konci výroby uvedomila, že sa to stalo, a aký úžasný výsledok mi to prinieslo, prebehli mnou zimomriavky a celý rozhovor o zvedavosti mal zrazu zmysel.

Vďaka zvedavosti a vybočeniu z vychodených koľají som skoro po dvojročnej práci s overeným postupom našla vylepšenie svojho krému. Okamžite som pochopila to, čo ma Evka chcela naučiť a plne súhlasím s tým, že je to skutočne to najdôležitejšie a najvýživnejšie čo nás v živote poháňa ďalej.

Preto tolerujte  zvedavosť u svojich detí ako sa len dá a snažte sa ju uživiť čo najdlhšie. Naozaj. Vaším dedičkám tak ponúknete zaujímavý plodný a pestrý život.

Tú svoju zvedavosti rovnako neignorujte a nechajte sa viesť svojimi pocitmi. Objavujte, tvorte a užívajte si všetko, čo vám uspokojovanie zvedavosti prinesie. Určite to bude veľa zábavy, potešenia a elánu do života.

Viete čo doviedlo mňa k výrobe krému úplne na začiatku? Zvedavosť. Zvedavosť, ku ktorej sa pridala aj vášeň objavovať a kreativita pri tvorbe receptúry a výbere surovín.

cervena visacka v_02_resize.jpg


GLL krémy prešli vďaka onej úprave pracovného postupu zmenou, ktorá im pridala veľmi veľa. Ich pôvodné zloženie ostalo zachované. Upravil sa len postup výroby.

Výsledná nová konzistencia je smotanovejšia, lahodnejšia a pocit na pokožke je veľmi luxusný a príjemný.

Nová vylepšená konzistencia je už momentálne pri všetkých druhoch predávaných GLL krémoch.

Pred časom ste sa možno stretli s krémikmi, ktoré boli ozdobené červenou visačkou, hovoriacou práve o tejto vylepšenej konzistencii.... červená kartička už krémy nezdobí, keďže už sú všetky dostupné krémy s vylepšenou konzistenciou.

Zažite nový, výnimočný pocit na pokožke celého tela s GLL krémom.