O troch krémoch a ako sme obstáli

V: Produkty Kedy: Komentáre: 0 Pozrení: 37742

Krém GLL sa dostal do nezávislého posudzovania milej blogérky "Frammenti della mia vita". Bol úspešný? Posúďte sami... a prečítajte si celý článok tu u nás, alebo na jej blogu.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

utorok, 31. januára 2017 - publikované od "Frammenti della mia vita"

O troch krémoch - Bioaroma, Dulcia, GLL


Opäť po čase na kozmetickú nôtu. Postnem sem svoje "poznatky" o nedávno používaných prírodných krémoch, kým ich mám v čerstvej pamäti. Ak by to náhodou niekoho zaujímalo, resp. aby som si pamätala, čo sa mi na nich páčilo/nepáčilo :)

IMG_1239_v.jpg

Dulcia - Krém proti vráskam s kyselinou hyalurónovou a Q10


S týmto krémom som bola v podstate spokojná. Sympatická žltá farba, akurátna krémová konzistencia, príjemný na pleti, po nanesení takmer ihneď pekne vsiakol, nezanechával mastný pocit. Aj pár hodín po aplikovaní bol pocit z neho stále príjemný, pleť sa javila veľmi dobre hydratovaná. Žiaľ, mohla som ho používať iba večer, pretože zle reagoval na nanesenie BB krému - robil typické odporné žmolky, ktoré strašne nemám rada :) Skúšala som to ale iba s jedným BB (Sò Bio s oslím mliekom), takže neviem posúdiť synergiu s inými BB či makeupmi. Čo mu ale musím vytknúť, je vôňa, teda pre mňa smrad. Chápem ale, že toto je veľmi subjektívna vlastnosť, takže niekomu inému voňať môže. Mne vôňou pripomínal odpad z kávy v koši plnom zeleninových šupiek. Na vyskúšanie bol ok, ale viac si ho nekúpim. Ak však hľadáte slušný krém a neprekáža vám prapodivná kávovo-zeleninová vôňa, mohol by vám vyhovovať.

Bioaroma - 24h krém proti vráskam anti-aging s včelím voskom, neroli a myrhou


Áno, aj ja som podľahla na sociálnych sieťach všadeprítomnej marketingovej masáži a kúpila som si zopár vecí z tejto vychvaľovanej krétskej značky. Musím to ale napísať takto necitlivo - všetko čo som skúsila, bolo mega mega zlé. Pre mňa. Jednoducho tieto produkty nie sú v súznení s mojou pleťou a nosom. Akože hej, neviem čo som čakala, keď sa všade uvádza, že je to kozmetika na báze olejov a lokálnych krétskych bylín. Konkrétne tento krém je mastný, mastný a ešte raz mastný. Mastnota prebije jeho prípadné možné pozitíva (ale ja som žiadne nenašla). Konzistenciu má úplne ako čistiaci balzam. Vôbec sa nevstrebáva, aj keď si nanesiem úplne pidi množstvíčko veľkosti mini hrášku na navlhčenú pleť. Na deň teda absolútne nepoužiteľný, na noc ešte jakš takš, keď vám nevadia zamastené vlasy, pyžamo a vankúše (prípadne pri vás spiace bábätko). Ako bonus neskutočne smrdí, ako zhnité neroli. Opäť podotýkam, že ide čiste o môj subjektívny názor, takže niekomu inému krém vyhovovať môže, predpokladám suchej zrelej pleti, ktorej nevadí mastnota a nereaguje na ňu pubertálnym vyrážkovým výsevom. Mrzí ma to, pretože krém nebol najlacnejší. Recenzie má samé pochvalné ako zázračný, úžasný atď, takže ak doňho chcete ísť, tak smelo, možno som tá divná ja :)

GLL - Aroma cream rozmarín a medovka


Toto je pre mňa veľký objav a som z neho úplne unesená! Absolútne jednoduché zloženie - pre vás, čo preferujete naozaj čiste prírodné zložky, ideálny kamarát. Pár ingrediencií, no dokážu divy. Krém sa krásne nanáša, ak to nepreženiete s množstvom dobre sa vstrebáva a hydratuje, nerobí žmolky ani mapy pod BB. A tá jeho vôňa!!! Absolútne najkrajšia, môjmu nosu najmilšia. Pôsobí neuveriteľne upokojujúco, relaxačne, cítim sa s ním ako v nejakom drahom spa salóne. Ďalšie balenie bude nasledovať!

Pre info - moja pleť je veľmi svojská, kedysi zmiešaná, momentálne po 40tke už viac suchá, na jej nesympatické zložky v kozmetike reaguje podráždene, rosaceou, akné, seboroickou mastnou šupinatou vyrážkou, proste vyberavá panička to je. K tomu si prirátajte môj nos komisára Rexa a možno pochopíte o čo ide :)

Uvedené krémy môžete kúpiť tu:

http://www.gll.sk/sk/aroma-cream/12-aroma-cream-rozmarin-a-medovka-30ml.html

https://www.bioaromakosmetika.cz/prirodni-kosmetika/pletove-kremy/24h-anti-aging-krem-proti-vraskam

http://www.dulcia.cz/index.php?id_product=23&controller=product