Telové maslá

Telové masla sú postavené na báze kakaového masla a včelieho vosku.

Podkategórie

Aktívne filtre

 • ORIENT - TELOVÉ MASLO
  Rýchly náhľad

  ORIENT - TELOVÉ MASLO

  9,00 €

  Telové maslo ORIENT slúži k ošetreniu pokožky. Aplikuje sa šúchaním po pokožke, čím zároveň pokožku jemne masírujeme a prekrvujme. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.

 • SLADKÝ SEN - TELOVÉ MASLO
  Rýchly náhľad

  SLADKÝ SEN - TELOVÉ MASLO

  9,00 €

  Telové maslo Sladký Sen slúži k ošetreniu pokožky. Aplikuje sa šúchaním po pokožke, čím zároveň pokožku jemne masírujeme a prekrvujme. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.

 • SUNSHINE BRONZE - TELOVÉ MASLO
  Rýchly náhľad

  SUNSHINE BRONZE - TELOVÉ MASLO

  11,00 €

  Chcete mať pokožku po opaľovaní krásne vláčnu a trblietavú? Aby vyniklo jej opálenie? Telové maslo Sunshine slúži k špeciálnemu ošetreniu pokožky. Vyživuje ju a zároveň skrášli trblietkami. Aplikuje sa šúchaním po pokožke. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.

 • SUNSHINE PEACH - TELOVÉ MASLO
  Rýchly náhľad

  SUNSHINE PEACH - TELOVÉ MASLO

  11,00 €

  Chcete mať pokožku po opaľovaní krásne vláčnu a trblietavú? Aby vyniklo jej opálenie? Telové maslo Sunshine slúži k špeciálnemu ošetreniu pokožky. Vyživuje ju a zároveň skrášli trblietkami. Aplikuje sa šúchaním po pokožke. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.