Krémy

GLL krémy  - prírodné , ručne vyrábané krémy určené pre ošetrenie pleti i celého tela. Základnou zložkou všetkých krémov je marhuľový olej, ktorý je najlepšie tolerovaným rastlinným olejom pre pleť.

Podkategórie

Aktívne filtre

 • ROZMARÍN A MEDOVKA -...
  Rýchly náhľad

  ROZMARÍN A MEDOVKA -...

  10,50 €

  Má osviežujúce a povzbudzujúce účinky, uľavuje pri nespavosti a melanchólii. Pomáha rozprúdiť stagnujúce energie, je vhodný pri migréne. Je jedným z najobľúbenejších GLL krémov u zákazníkov.

 • LEVANDUĽA - UPOKOJUJÚCI...
  Rýchly náhľad

  LEVANDUĽA - UPOKOJUJÚCI...

  10,50 €

  Levanduľa má jemnú korenistú vôňu. Je vhodná k ošetreniu oderkov, popálenín, štípancov a na upokojenie pleti. Pomáha pri srdcovo emočných problémoch, uľavuje nervovému systému a nespavosti. Krém je vhodný aj v tehotenstve a pre detičky.

 • YLANG-YLANG - KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  YLANG-YLANG - KRÉM S...

  10,50 €

  Exotická kvetina Ylang Ylang má blahodarné pôsobenie na našu životnú energiu. Pomáha harmonizovať hormonálny systém. Pôsobí ako afrodiziakum. Je obzvlášť prospešná pre zrelšiu pleť.

 • RUŽA - LUXUSNÝ KRÉM S HODVÁBOM
  Rýchly náhľad

  RUŽA - LUXUSNÝ KRÉM S HODVÁBOM

  14,50 €

  Pomáha regenerovať a spomaľovať starnutie pleti, pôsobí proti vráskam, zlepšuje jej vzhľad a štruktúru. Vôňa ruže ponúka pocit jemnosti a tajomnosti. Pôsobí antidepresívne, upokojuje, osviežuje dušu. Je silným afrodiziakom.

 • KÁVA&HY - STRETCH KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  KÁVA&HY - STRETCH KRÉM S...

  14,50 €

  Výnimočný krém s obsahom krásne voňajúceho kávového masla, prírodného kofeínu a kyseliny hyalurónovej. V spolupráci s éterickými olejmi Levanduľa, Harmanček a Ylang pokožku ošetruje a vypína, zjemňuje vrásky, zmenšuje opuchy okolo očí. Podporuje metabolizmus pokožky celého tela a povzbudzuje ducha. TOP produkt z GLL produkcie.

 • KAKAO&HY - HEALTHY KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  KAKAO&HY - HEALTHY KRÉM S...

  14,50 €

  Liečivý účinok a vôňa kakaového masla s kyselinou hyalurónovou a Harmančekom je unikátnym zložením. Tento krém oceníte ako ochranu pred slnkom, po opaľovaní, ako prevenciu proti predčasnému starnutiu pleti.

 • ELEMENTARY - ČISTÝ KRÉM BEZ...
  Rýchly náhľad

  ELEMENTARY - ČISTÝ KRÉM BEZ...

  10,50 €

  Je univerzálny a nevtieravý krém bez éterických olejov s jemnou marhuľovou vôňou.  Účinkuje v ňom univerzálna, regeneračná, anti-age sila marhuľového oleja, včelieho vosku a tekutého hodvábu. Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre detičky, aj pre veľmi citlivú  pokožku.