Darčekové balíčky

Podkategórie

Aktívne filtre

 • Balíček "GLL duo"
  Rýchly náhľad

  Balíček "GLL duo"

  19,00 €

  Darčekový balíček "GLL duo"

  Balíček obsahuje Aroma krém Levanduľa 65ml a Stretch krém kofeín & hyalurón 65ml. Tento balíček prináša set denného a nočného krému. V zimnom obdobý pdporúčame zvoliť na deň Stretch krém a využiť tak jeho výživnú silu v prehriatych priestoroch budov. Na večer sa hodí upokojujúca Levanduľa, alebo iný Aroma krém z našej ponuky. Set je variabilný a umožňuje zmenu. Vyberte si akýkoľvek krém z kategórie Luxury a skombinujte si ho podľa seba s Aroma krémom, alebo Elementary krémom. Kombinácia je na vás. Vašu voľbu napíšte do poznámky v objednávke. Skúste túto účinnú kombináciu k ozdraveniu a pestovaniu pokožky v súlade s prírodou a naším telom. Balíček je v papierovej krabičke prírodnej farby s priehľadným okienkom na vrchu, má hodnotu 23 Euro.

 • Balíček "Cestuj s GLL"
  Rýchly náhľad

  Balíček "Cestuj s GLL"

  22,00 €

  Darčekový balíček "Cestuj s GLL"

  Balíček obsahuje Aroma krém Rozmarín a Medovka 65ml, pomádu Vajíčko Orient, Šampón Žlatovláska a Smart utierku. Toto Zloženie umožňuje vydať sa na cestu a užívať si hygienu z úplne iného pohľadu. Tvár, telo, či vlasy umyjete výnimočným tuhým šampónom, pokožku natriete osviežujúcim krémom s vôňou Medovky, na pery použijete pomádu ktorá je jedlá a pre prípad dôkladnej očisty máte v balíčku aj dokonalú Smart utierku, ktorá si poradí dokonca aj s make-upom a to bez ďalších prípravkov. Skúste túto účinnú zmenu k ozdraveniu a pestovaniu pokožky v súlade s prírodou a naším telom, a možnosť zoznámiť sa s viacerými výrobkami GLL naraz. Balíček je v papierovej krabičke prírodnej farby s priehľadným okienkom na vrchu, má hodnotu 26 Euro.

 • Balíček "Začíname s GLL"
  Rýchly náhľad

  Balíček "Začíname s GLL"

  18,00 €

  Darčekový balíček "Začíname s GLL"

  Balíček obsahuje krém Elementary Marhuľa a včelí vosk 30ml, Aroma Levanduľa 30ml a Stretch kava&hyalorón 30ml. Toto základné trio prináša veľmi účinnú zmenu k ozdraveniu a pestovaniu pokožky v súlade s prírodou a naším telom, a možnosť zoznámiť sa s viacerými výrobkami GLL naraz. Ako denný krém v zimnom období odporúčame Stretch krém, na večer sa pleť upokojí a príjemne naladí s Levanduľkou a keď budete potrebovať pleť očistiť, Elementary krém poslúži ako dokonalý odličovač a výživná maska v jednom. Okrem iného ho môžete samozrejme použiť aj na pleť, alebo ruky, ak by ste radšej preferovali krém s veľmi jemnou a nevtieravou vôňou. Balíček má hodnotu 22 Euro. Výber krémov je voliteľný. Prípadnú zmenu napíšte v poznámke pri objednávke.

 • Balíček "Ružová krása"
  Rýchly náhľad

  Balíček "Ružová krása"

  21,00 €

  Darčekový balíček "Ružová krása"

  Balíček obsahuje krém Luxury Ruža Absolue 65ml, Pomádu na pery - verzia rúž/farebná a Smart utierku ružovej farby. Je to balíček, ktorý ponúka luxusné ošetrenie pleti, jemne ružovú a perleťovú pomádu z našej produkcie a Smart utierku na tvár. Toto funkčné trio poteší každú slečnu, či dámu. Balíček je v papierovej krabičke prírodnej farby s priehľadným okienkom na vrchu, má hodnotu 25 Euro. Krém Ruža je voliteľný. Prípadnú zmenu za iný GLL krém napíšte do poznámky v objednávke.