Naše produkty

Podkategórie

Aktívne filtre

 • Elementary krém
  Rýchly náhľad

  Elementary krém

  9,00 €
  Elementary cream marhuľa a včelí vosk

  Je univerzálny a nevtieravý krém bez éterických olejov s jemnou marhuľovou vôňou.  Účinkuje v ňom univerzálna, regeneračná, anti-age sila marhuľového oleja, včelieho vosku a tekutého hodvábu. Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre detičky, aj pre veľmi citlivú  pokožku.

 • Essential drink No.1
  Rýchly náhľad

  Essential drink No.1

  18,00 €

  Essential drink No.1

  Inšpirujte sa a ochutnajte nový osviežujúci nápoj, ktorý zmení váš názor na pitný režim. Pitie vody sa vďaka Esenciálnym olejom GLL stane príjemné a prospešné telu aj duši.

  Zmes ladená na osvieženie, úľavu a pomoc tráveniu, zmiernenie chutí do jedla. Je antibakterálna, protizápalová, anti-mikrobiálna, proti nevoľnosti, anti-parazitická.

 • Telové maslo ORIENT
  Rýchly náhľad

  Telové maslo ORIENT

  3,00 €

  Telové maslo ORIENT

  Telové maslo ORIENT slúži k ošetreniu pokožky. Aplikuje sa šúchaním po pokožke, čím zároveň pokožku jemne masírujeme a prekrvujme. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.

 • Rozmarín a Medovka krém
  Rýchly náhľad

  Rozmarín a Medovka krém

  9,00 €
  Aroma cream rozmarín a medovka

  Má osviežujúce a povzbudzujúce účinky, uľavuje pri nespavosti a melanchólii. Pomáha rozprúdiť stagnujúce energie, je vhodný pri migréne. Je jedným z najobľúbenejších GLL krémov.

 • Essential drink No.2
  Rýchly náhľad

  Essential drink No.2

  21,00 €

  Essential drink No.2

  Upokojujúca, harmonizujúca zmes plná odpustenia s krásnou kvetinovo-sladkou vôňou. Uľavuje od úzkosti, stresu, napätia. Podporuje spánok, pomáha pri bolesti hlavy, harmonizuje nervový systém a emocionálnu rovnováhu.

 • Telové maslo Sladký Sen
  Rýchly náhľad

  Telové maslo Sladký Sen

  3,00 €

  Telové maslo Sladký Sen

  Telové maslo Sladký Sen slúži k ošetreniu pokožky. Aplikuje sa šúchaním po pokožke, čím zároveň pokožku jemne masírujeme a prekrvujme. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.

 • Levanduľa krém
  Rýchly náhľad

  Levanduľa krém

  9,00 €
  Aroma cream levanduľa

  Levanduľa má jemnú korenistú vôňu. Je vhodná k ošetreniu oderkov, popálenín, štípancov a na upokojenie pleti. Pomáha pri srdcovo emočných problémoch, uľavuje nervovému systému a nespavosti. Je vhodná aj v tehotenstve a pre detičky.

 • Essential drink No.3
  Rýchly náhľad

  Essential drink No.3

  21,00 €

  Essential drink No.3

  Uzemňujúca zmes – spojenie éterických olejov do lákavej vône, ktorá podporuje pokoj a pocit rovnováhy. Uľavuje od úzkosti, hyperaktivity, nedostatku pozornosti, pomáha pri nervozite, upokojuje, pomáha zrelaxovať, uzemňuje, pôsobí na všetky žľazy, balansuje hormóny, tlak a cukor.

 • Pomáda "rúž" - farebná
  Rýchly náhľad

  Pomáda "rúž" - farebná

  4,50 €

  Pomáda "rúž" - farebná

 • Ylang-Ylang krém
  Rýchly náhľad

  Ylang-Ylang krém

  9,00 €
  Aroma cream Ylang-Ylang

  Exotická kvetina Ylang Ylang má blahodarné pôsobenie na našu životnú energiu. Pomáha harmonizovať hormonálny systém. Pôsobí ako afrodiziakum. Je obzvlášť prospešná pre zrelšiu pleť.

 • Sklenená fľaša
  Rýchly náhľad

  Sklenená fľaša

  9,00 €

  Sklenená fľaša, 550ml, s neoprénovým obalom zelenej farby

 • Pomáda "rúž" - bezfarebná
  Rýchly náhľad

  Pomáda "rúž" - bezfarebná

  4,50 €

  Pomáda "rúž" - bezfarebná