Úvodná stránka

Podkategórie

Aktívne filtre

 • ELEMENTARY - ČISTÝ KRÉM BEZ...
  Rýchly náhľad

  ELEMENTARY - ČISTÝ KRÉM BEZ...

  10,50 €

  Je univerzálny a nevtieravý krém bez éterických olejov s jemnou marhuľovou vôňou.  Účinkuje v ňom univerzálna, regeneračná, anti-age sila marhuľového oleja, včelieho vosku a tekutého hodvábu. Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre detičky, aj pre veľmi citlivú  pokožku.

 • ROZMARÍN A MEDOVKA -...
  Rýchly náhľad

  ROZMARÍN A MEDOVKA -...

  10,50 €

  Má osviežujúce a povzbudzujúce účinky, uľavuje pri nespavosti a melanchólii. Pomáha rozprúdiť stagnujúce energie, je vhodný pri migréne. Je jedným z najobľúbenejších GLL krémov u zákazníkov.

 • LEVANDUĽA - UPOKOJUJÚCI...
  Rýchly náhľad

  LEVANDUĽA - UPOKOJUJÚCI...

  10,50 €

  Levanduľa má jemnú korenistú vôňu. Je vhodná k ošetreniu oderkov, popálenín, štípancov a na upokojenie pleti. Pomáha pri srdcovo emočných problémoch, uľavuje nervovému systému a nespavosti. Krém je vhodný aj v tehotenstve a pre detičky.

 • YLANG-YLANG - KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  YLANG-YLANG - KRÉM S...

  10,50 €

  Exotická kvetina Ylang Ylang má blahodarné pôsobenie na našu životnú energiu. Pomáha harmonizovať hormonálny systém. Pôsobí ako afrodiziakum. Je obzvlášť prospešná pre zrelšiu pleť.

 • RUŽA - LUXUSNÝ KRÉM S HODVÁBOM
  Rýchly náhľad

  RUŽA - LUXUSNÝ KRÉM S HODVÁBOM

  14,50 €

  Pomáha regenerovať a spomaľovať starnutie pleti, pôsobí proti vráskam, zlepšuje jej vzhľad a štruktúru. Vôňa ruže ponúka pocit jemnosti a tajomnosti. Pôsobí antidepresívne, upokojuje, osviežuje dušu. Je silným afrodiziakom.

 • KÁVA&HY - STRETCH KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  KÁVA&HY - STRETCH KRÉM S...

  14,50 €

  Výnimočný krém s obsahom krásne voňajúceho kávového masla, prírodného kofeínu a kyseliny hyalurónovej. V spolupráci s éterickými olejmi Levanduľa, Harmanček a Ylang pokožku ošetruje a vypína, zjemňuje vrásky, zmenšuje opuchy okolo očí. Podporuje metabolizmus pokožky celého tela a povzbudzuje ducha. TOP produkt z GLL produkcie.

 • KAKAO&HY - HEALTHY KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  KAKAO&HY - HEALTHY KRÉM S...

  14,50 €

  Liečivý účinok a vôňa kakaového masla s kyselinou hyalurónovou a Harmančekom je unikátnym zložením. Tento krém oceníte ako ochranu pred slnkom, po opaľovaní, ako prevenciu proti predčasnému starnutiu pleti.

 • No.1 EFEKTIVITA A VÝKON -...
  Rýchly náhľad

  No.1 EFEKTIVITA A VÝKON -...

  19,00 €

  Inšpirujte sa a ochutnajte nový osviežujúci nápoj, ktorý zmení váš názor na pitný režim. Pitie vody sa vďaka nápojovým esenciám GLL stane príjemné a prospešné telu aj duši.

  Zmes ladená na osvieženie, úľavu a pomoc tráveniu, zmiernenie chutí do jedla. Je antibakterálna, protizápalová, anti-mikrobiálna, proti nevoľnosti, anti-parazitická...

 • No.2 POKOJNÝ SPÁNOK -...
  Rýchly náhľad

  No.2 POKOJNÝ SPÁNOK -...

  21,00 €

  Inšpirujte sa a ochutnajte nový osviežujúci nápoj, ktorý zmení váš názor na pitný režim. Pitie vody sa vďaka nápojovým esenciám GLL stane príjemné a prospešné telu aj duši.

  Upokojujúca, harmonizujúca zmes plná odpustenia s krásnou kvetinovo-sladkou vôňou. Uľavuje od úzkosti, stresu, napätia. Podporuje spánok, pomáha pri bolesti hlavy, harmonizuje nervový systém a emocionálnu rovnováhu....

 • No.3 ANTI-STRES - NÁPOJOVÁ...
  Rýchly náhľad

  No.3 ANTI-STRES - NÁPOJOVÁ...

  21,00 €

  Inšpirujte sa a ochutnajte nový osviežujúci nápoj, ktorý zmení váš názor na pitný režim. Pitie vody sa vďaka nápojovým esenciám GLL stane príjemné a prospešné telu aj duši.

  Uzemňujúca zmes – spojenie éterických olejov do lákavej vône, ktorá podporuje pokoj a pocit rovnováhy. Uľavuje od úzkosti, hyperaktivity, nedostatku pozornosti, pomáha pri nervozite, upokojuje, pomáha zrelaxovať, uzemňuje, pôsobí na všetky žľazy, balansuje hormóny, tlak a cukor.

 • FĽAŠA NA ESENCIÁLNY NÁPOJ
  Rýchly náhľad

  FĽAŠA NA ESENCIÁLNY NÁPOJ

  11,00 €

  Sklenená fľaša, 550ml, s neoprénovým obalom zelenej farby.

 • ORIENT - TELOVÉ MASLO
  Rýchly náhľad

  ORIENT - TELOVÉ MASLO

  9,00 €

  Telové maslo ORIENT slúži k ošetreniu pokožky. Aplikuje sa šúchaním po pokožke, čím zároveň pokožku jemne masírujeme a prekrvujme. Maslo sa pri kontakte s pokožkou topí a zanecháva na nej ochrannú a výživnú vrstvičku.