NATRI.SA

Podkategórie

Aktívne filtre

 • ELEMENTARY - ČISTÝ KRÉM BEZ...
  Rýchly náhľad

  ELEMENTARY - ČISTÝ KRÉM BEZ...

  10,50 €

  Je univerzálny a nevtieravý krém bez éterických olejov s jemnou marhuľovou vôňou.  Účinkuje v ňom univerzálna, regeneračná, anti-age sila marhuľového oleja, včelieho vosku a tekutého hodvábu. Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre detičky, aj pre veľmi citlivú  pokožku.

 • ROZMARÍN A MEDOVKA -...
  Rýchly náhľad

  ROZMARÍN A MEDOVKA -...

  10,50 €

  Má osviežujúce a povzbudzujúce účinky, uľavuje pri nespavosti a melanchólii. Pomáha rozprúdiť stagnujúce energie, je vhodný pri migréne. Je jedným z najobľúbenejších GLL krémov u zákazníkov.

 • LEVANDUĽA - UPOKOJUJÚCI...
  Rýchly náhľad

  LEVANDUĽA - UPOKOJUJÚCI...

  10,50 €

  Levanduľa má jemnú korenistú vôňu. Je vhodná k ošetreniu oderkov, popálenín, štípancov a na upokojenie pleti. Pomáha pri srdcovo emočných problémoch, uľavuje nervovému systému a nespavosti. Krém je vhodný aj v tehotenstve a pre detičky.

 • YLANG-YLANG - KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  YLANG-YLANG - KRÉM S...

  10,50 €

  Exotická kvetina Ylang Ylang má blahodarné pôsobenie na našu životnú energiu. Pomáha harmonizovať hormonálny systém. Pôsobí ako afrodiziakum. Je obzvlášť prospešná pre zrelšiu pleť.

 • DARČEKOVÁ POUKÁŽKA –...
  • Novinka
  Rýchly náhľad

  DARČEKOVÁ POUKÁŽKA –...

  25,00 €

  Našou darčekovou poukážkou darujete svojej blízkej osobe možnosť výberu v širokej a kompexnej ponuke produktov...

 • RUŽA - LUXUSNÝ KRÉM S HODVÁBOM
  Rýchly náhľad

  RUŽA - LUXUSNÝ KRÉM S HODVÁBOM

  14,50 €

  Pomáha regenerovať a spomaľovať starnutie pleti, pôsobí proti vráskam, zlepšuje jej vzhľad a štruktúru. Vôňa ruže ponúka pocit jemnosti a tajomnosti. Pôsobí antidepresívne, upokojuje, osviežuje dušu. Je silným afrodiziakom.

 • KÁVA&HY - STRETCH KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  KÁVA&HY - STRETCH KRÉM S...

  14,50 €

  Výnimočný krém s obsahom krásne voňajúceho kávového masla, prírodného kofeínu a kyseliny hyalurónovej. V spolupráci s éterickými olejmi Levanduľa, Harmanček a Ylang pokožku ošetruje a vypína, zjemňuje vrásky, zmenšuje opuchy okolo očí. Podporuje metabolizmus pokožky celého tela a povzbudzuje ducha. TOP produkt z GLL produkcie.

 • KAKAO&HY - HEALTHY KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  KAKAO&HY - HEALTHY KRÉM S...

  14,50 €

  Liečivý účinok a vôňa kakaového masla s kyselinou hyalurónovou a Harmančekom je unikátnym zložením. Tento krém oceníte ako ochranu pred slnkom, po opaľovaní, ako prevenciu proti predčasnému starnutiu pleti.

 • RUŽOVÁ KRÁSA - LUXUSNÁ SADA
  Rýchly náhľad

  RUŽOVÁ KRÁSA - LUXUSNÁ SADA

  24,50 €

  Darčeková sada kozmetiky pre milovníčky RUŽÍ. Ružový olej je naozaj BOŽSKÝ, jeho zvodnosť a silu si vychutnajte s luxusným krémom Ruža Absolue. Balíček poteší svojou pestrosťou a luxusom.

 • ZAČÍNAME S GLL – SADA 3 KRÉMOV
  Rýchly náhľad

  ZAČÍNAME S GLL – SADA 3 KRÉMOV

  18,00 €

  Darčeková sada kozmetiky, ktorá prináša prierez našou tvorbou. Poteší každého, kto chce spoznať naraz viac krémov GLL. Ak s našou značkou len začínate alebo chcete dopriať pocit zoznámenia niekomu blízkemu, toto je výborná voľba.

 • CESTOVNÁ SADA
  Rýchly náhľad

  CESTOVNÁ SADA

  24,00 €

  Darčeková sada kozmetiky pre milovníkov CESTOVANIA a praktických riešení. Ak hľadáte skutočne všestranný a funkčný balíček, tento je ten pravý. Sada spolu ponúka zdravú a prírodnú formu ako sa o seba na cestách, či dovolenkách starať bez odpadovo, prírodne a úspešne...

 • DUOKRÉM - ZVÝHODNENÁ SADA
  Rýchly náhľad

  DUOKRÉM - ZVÝHODNENÁ SADA

  22,00 €

  Darčeková sada "DOU KRÉM" je sada s "výhodou". Poteší každého, kto to s GLL myslí vážne ;-) a prinesie mu spoľahlivý účinok s priateľskou cenovou výhodou...