NATRI.SA

Podkategórie

Aktívne filtre

 • ELEMENTARY - ČISTÝ KRÉM BEZ...
  Rýchly náhľad

  ELEMENTARY - ČISTÝ KRÉM BEZ...

  10,50 €

  Je univerzálny a nevtieravý krém bez éterických olejov s jemnou marhuľovou vôňou.  Účinkuje v ňom univerzálna, regeneračná, anti-age sila marhuľového oleja, včelieho vosku a tekutého hodvábu. Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre detičky, aj pre veľmi citlivú  pokožku.

 • ROZMARÍN A MEDOVKA -...
  Rýchly náhľad

  ROZMARÍN A MEDOVKA -...

  10,50 €

  Má osviežujúce a povzbudzujúce účinky, uľavuje pri nespavosti a melanchólii. Pomáha rozprúdiť stagnujúce energie, je vhodný pri migréne. Je jedným z najobľúbenejších GLL krémov u zákazníkov.

 • LEVANDUĽA - UPOKOJUJÚCI...
  Rýchly náhľad

  LEVANDUĽA - UPOKOJUJÚCI...

  10,50 €

  Levanduľa má jemnú korenistú vôňu. Je vhodná k ošetreniu oderkov, popálenín, štípancov a na upokojenie pleti. Pomáha pri srdcovo emočných problémoch, uľavuje nervovému systému a nespavosti. Krém je vhodný aj v tehotenstve a pre detičky.

 • YLANG-YLANG - KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  YLANG-YLANG - KRÉM S...

  10,50 €

  Exotická kvetina Ylang Ylang má blahodarné pôsobenie na našu životnú energiu. Pomáha harmonizovať hormonálny systém. Pôsobí ako afrodiziakum. Je obzvlášť prospešná pre zrelšiu pleť.

 • RUŽA - LUXUSNÝ KRÉM S HODVÁBOM
  Rýchly náhľad

  RUŽA - LUXUSNÝ KRÉM S HODVÁBOM

  14,50 €

  Pomáha regenerovať a spomaľovať starnutie pleti, pôsobí proti vráskam, zlepšuje jej vzhľad a štruktúru. Vôňa ruže ponúka pocit jemnosti a tajomnosti. Pôsobí antidepresívne, upokojuje, osviežuje dušu. Je silným afrodiziakom.

 • KÁVA&HY - STRETCH KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  KÁVA&HY - STRETCH KRÉM S...

  14,50 €

  Výnimočný krém s obsahom krásne voňajúceho kávového masla, prírodného kofeínu a kyseliny hyalurónovej. V spolupráci s éterickými olejmi Levanduľa, Harmanček a Ylang pokožku ošetruje a vypína, zjemňuje vrásky, zmenšuje opuchy okolo očí. Podporuje metabolizmus pokožky celého tela a povzbudzuje ducha. TOP produkt z GLL produkcie.

 • KAKAO&HY - HEALTHY KRÉM S...
  Rýchly náhľad

  KAKAO&HY - HEALTHY KRÉM S...

  14,50 €

  Liečivý účinok a vôňa kakaového masla s kyselinou hyalurónovou a Harmančekom je unikátnym zložením. Tento krém oceníte ako ochranu pred slnkom, po opaľovaní, ako prevenciu proti predčasnému starnutiu pleti.

 • RUŽOVÁ KRÁSA - LUXUSNÁ SADA
  Rýchly náhľad

  RUŽOVÁ KRÁSA - LUXUSNÁ SADA

  24,50 €

  Ak hľadáte balíček, ktorý je všestranný a luxusný, tento to spĺňa. Obsahuje 65ml balenie krému na pestovanie pleti, farebnú pomádu na pery v tvare klasického rúžu a čistiacu utierku na tvár. Všetko spolu ponúka zdravú a prírodnú formu ako sa o seba starať bez odpadovo, prírodne a úspešne...

 • ZAČÍNAME S GLL – SADA 3 KRÉMOV
  Rýchly náhľad

  ZAČÍNAME S GLL – SADA 3 KRÉMOV

  18,00 €

  Ak s našou značkou len začínate alebo chcete dopriať pocit zoznámenia niekomu blízkemu, toto je výborná voľba. Obsahuje 3 malé (30ml) balenia našich najúspešnejších krémov, ktoré tvoria ucelený rad starostlivosti o pleť. Ideálne sa kombinujú počas zimy: Levanduľa večer na upokojenie, Stretch káva ráno na ochranu pred chladom a vlhkosťou a Elementary na doplnenie a výživné čistenie pleti. Naopak v lete sa hodí Levanduľa na ráno, Stretch káva na večernú ochranu a regeneráciu po slniečku a opäť Elementary na doplnenie. Všetko spolu ponúka zdravú a prírodnú formu ako sa o seba starať bez odpadovo, prírodne a úspešne...

 • CESTOVNÁ SADA
  Rýchly náhľad

  CESTOVNÁ SADA

  24,00 €

  Ak hľadáte skutočne všestranný a funkčný balíček, tento je ten pravý. Obsahuje tuhý šampón Zlatovláska, ktorým dokonale umyjete svoje vlasy a vyčarujete bohatú "hrivu", pomôže aj pri umývaní tváre, či tela. Čistiacu utierku na dokonalé bez odpadové čistenie pokožky, 65ml balenie krému na pestovanie pleti, bezfarebnú pomádu na pery v tvare vajíčka s vôňou Orient pre dokonalé a zdravé ošetrenie pier. Všetko spolu ponúka zdravú a prírodnú formu ako sa o seba na cestách, či dovolenkách starať bez odpadovo, prírodne a úspešne...

 • DUOKRÉM - ZVÝHODNENÁ SADA
  Rýchly náhľad

  DUOKRÉM - ZVÝHODNENÁ SADA

  22,00 €

  Ak už našu značku poznáte, verzia GLL DUO umožňuje voľbu obľúbených krémov vo výhodnejšej cene. Ak začínate s GLL, táto overená kombinácia zaručene poslúži. Používaním GLL krémov na deň aj na noc výrazne urýchli ozdravný účinok na pokožke. Skúste pre zmenu naše prírodné, raw, živé krémy. Užívajte si čistú a zdravá pleť bez kompromisov, bez odpadovo, prírodne a úspešne...

 • VZORKA KRÉMU
  • Novinka
  Rýchly náhľad

  VZORKA KRÉMU

  1,00 €