Krémy

Podkategórie

Aktívne filtre

 • Elementary krém
  Rýchly náhľad

  Elementary krém

  9,00 €
  Elementary cream marhuľa a včelí vosk

  Je univerzálny a nevtieravý krém bez éterických olejov s jemnou marhuľovou vôňou.  Účinkuje v ňom univerzálna, regeneračná, anti-age sila marhuľového oleja, včelieho vosku a tekutého hodvábu. Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, pre detičky, aj pre veľmi citlivú  pokožku.

 • Rozmarín a Medovka krém
  Rýchly náhľad

  Rozmarín a Medovka krém

  9,00 €
  Aroma cream rozmarín a medovka

  Má osviežujúce a povzbudzujúce účinky, uľavuje pri nespavosti a melanchólii. Pomáha rozprúdiť stagnujúce energie, je vhodný pri migréne. Je jedným z najobľúbenejších GLL krémov.

 • Ruža absolue krém
  Rýchly náhľad

  Ruža absolue krém

  13,00 €
  Luxury krém Ruža absolue

  Pomáha regenerovať a spomaľovať starnutie pleti, pôsobí proti vráskam, zlepšuje jej vzhľad a štruktúru. Vôňa ruže ponúka pocit jemnosti a tajomnosti. Pôsobí antidepresívne, upokojuje, osviežuje dušu. Je silným afrodiziakom.

 • Balíček "GLL duo"
  Rýchly náhľad

  Balíček "GLL duo"

  19,00 €

  Darčekový balíček "GLL duo"

  Balíček obsahuje Aroma krém Levanduľa 65ml a Stretch krém kofeín & hyalurón 65ml. Tento balíček prináša set denného a nočného krému. V zimnom obdobý pdporúčame zvoliť na deň Stretch krém a využiť tak jeho výživnú silu v prehriatych priestoroch budov. Na večer sa hodí upokojujúca Levanduľa, alebo iný Aroma krém z našej ponuky. Set je variabilný a umožňuje zmenu. Vyberte si akýkoľvek krém z kategórie Luxury a skombinujte si ho podľa seba s Aroma krémom, alebo Elementary krémom. Kombinácia je na vás. Vašu voľbu napíšte do poznámky v objednávke. Skúste túto účinnú kombináciu k ozdraveniu a pestovaniu pokožky v súlade s prírodou a naším telom. Balíček je v papierovej krabičke prírodnej farby s priehľadným okienkom na vrchu, má hodnotu 23 Euro.

 • Levanduľa krém
  Rýchly náhľad

  Levanduľa krém

  9,00 €
  Aroma cream levanduľa

  Levanduľa má jemnú korenistú vôňu. Je vhodná k ošetreniu oderkov, popálenín, štípancov a na upokojenie pleti. Pomáha pri srdcovo emočných problémoch, uľavuje nervovému systému a nespavosti. Je vhodná aj v tehotenstve a pre detičky.

 • Stretch krém
  Rýchly náhľad

  Stretch krém

  13,00 €
  Stretch cream Kofeín & Hyalurón

  Výnimočný krém s obsahom krásne voňajúceho kávového masla, prírodného kofeínu a kyseliny hyalurónovej. V spolupráci s éterickými olejmi Levanduľa, Harmanček a Ylang pokožku ošetruje a vypína, zjemňuje vrásky, zmenšuje opuchy okolo očí. Podporuje metabolizmus pokožky celého tela a povzbudzuje ducha.

 • Balíček "Cestuj s GLL"
  Rýchly náhľad

  Balíček "Cestuj s GLL"

  22,00 €

  Darčekový balíček "Cestuj s GLL"

  Balíček obsahuje Aroma krém Rozmarín a Medovka 65ml, pomádu Vajíčko Orient, Šampón Žlatovláska a Smart utierku. Toto Zloženie umožňuje vydať sa na cestu a užívať si hygienu z úplne iného pohľadu. Tvár, telo, či vlasy umyjete výnimočným tuhým šampónom, pokožku natriete osviežujúcim krémom s vôňou Medovky, na pery použijete pomádu ktorá je jedlá a pre prípad dôkladnej očisty máte v balíčku aj dokonalú Smart utierku, ktorá si poradí dokonca aj s make-upom a to bez ďalších prípravkov. Skúste túto účinnú zmenu k ozdraveniu a pestovaniu pokožky v súlade s prírodou a naším telom, a možnosť zoznámiť sa s viacerými výrobkami GLL naraz. Balíček je v papierovej krabičke prírodnej farby s priehľadným okienkom na vrchu, má hodnotu 26 Euro.

 • Ylang-Ylang krém
  Rýchly náhľad

  Ylang-Ylang krém

  9,00 €
  Aroma cream Ylang-Ylang

  Exotická kvetina Ylang Ylang má blahodarné pôsobenie na našu životnú energiu. Pomáha harmonizovať hormonálny systém. Pôsobí ako afrodiziakum. Je obzvlášť prospešná pre zrelšiu pleť.

 • Healthy krém
  Rýchly náhľad

  Healthy krém

  13,00 €
  Healthy cream Kakao & Hyalurón

  Kakaové maslo s kyselinou hyalurónovou a Harmančekom je unikátnym zložením. Liečivý účinok krému a jeho vôňa pôsobí ako balzam na telo, dušu a nervy. Krásne pestuje a ošetruje pokožku celého tela.

 • Balíček "Začíname s GLL"
  Rýchly náhľad

  Balíček "Začíname s GLL"

  18,00 €

  Darčekový balíček "Začíname s GLL"

  Balíček obsahuje krém Elementary Marhuľa a včelí vosk 30ml, Aroma Levanduľa 30ml a Stretch kava&hyalorón 30ml. Toto základné trio prináša veľmi účinnú zmenu k ozdraveniu a pestovaniu pokožky v súlade s prírodou a naším telom, a možnosť zoznámiť sa s viacerými výrobkami GLL naraz. Ako denný krém v zimnom období odporúčame Stretch krém, na večer sa pleť upokojí a príjemne naladí s Levanduľkou a keď budete potrebovať pleť očistiť, Elementary krém poslúži ako dokonalý odličovač a výživná maska v jednom. Okrem iného ho môžete samozrejme použiť aj na pleť, alebo ruky, ak by ste radšej preferovali krém s veľmi jemnou a nevtieravou vôňou. Balíček má hodnotu 22 Euro. Výber krémov je voliteľný. Prípadnú zmenu napíšte v poznámke pri objednávke.

 • Balíček "Ružová krása"
  Rýchly náhľad

  Balíček "Ružová krása"

  21,00 €

  Darčekový balíček "Ružová krása"

  Balíček obsahuje krém Luxury Ruža Absolue 65ml, Pomádu na pery - verzia rúž/farebná a Smart utierku ružovej farby. Je to balíček, ktorý ponúka luxusné ošetrenie pleti, jemne ružovú a perleťovú pomádu z našej produkcie a Smart utierku na tvár. Toto funkčné trio poteší každú slečnu, či dámu. Balíček je v papierovej krabičke prírodnej farby s priehľadným okienkom na vrchu, má hodnotu 25 Euro. Krém Ruža je voliteľný. Prípadnú zmenu za iný GLL krém napíšte do poznámky v objednávke.