Stickers "Magic beauty"

18112001

Nálepky "Čarokráska" na vyhladenie vrások

Bezobalovo?
  • Úplné balenie
  • Bezobalovo
DIZAJN NÁLEPIEK
  • ČISTÉ
  • VZORKOVANÉ
  • KOMBINOVANÉ
€12.00
Tax included

100% secure payments
 

Safe payment with credit cards

 

Secure delivery to defined address

 

Returning of bought goods guarantee

O čom sú: Ochranné nálepky, ktoré sa používajú hlavne počas spánku a mechanicky pomáhajú vyhládzať vrásky. Navyše pôsobia ako jemný peeling.

Prečo fungujú: Počas spánku je vaša tvár vystavená gravitácii, ovplyvňovaná polohou pri spaní a preciťovaním snov - mimikou. Nálepky chránia pleť pred zalamovaním a prehlbovaním vrások. Vďaka nim je pokožka každé ráno oddýchnutá, vyhladená a jemná (nálepka po odlepení odstráni odumreté kožné bunky).

Ako sa používajú: Nálepku nalepte na dobre vyčistenú a suchú pleť. Neaplikujte tesne po krémovaní, nálepka by držala slabo. Jemne ju pritlačte dlaňou a pridržte niekoľko sekúnd tak, aby sa po celej ploche prilepila na pokožku. Nálepky nechajte pôsobiť počas celého spánku, minimálne však 3 hodiny.

Miesto aplikácie si vyberte podľa odporúčaní obsiahnutých vo vnútri balenia. Sústreďte sa na jedno miesto a po čase ho môžete zmeniť podľa potreby. Robte aj prestávky v používaní podľa potreby a chuti. Môžete ich použiť aj počas dňa, napríklad pred významnou udalosťou (ešte pred líčením)...

Nálepky sú veľmi diskrétne. Sú vyrobené z priesvitnej samolepiacej fólie buď úplne bez potlače, alebo s jemnými obrázkami. Vyberte si z rôznych balení. Jednodruhové diskrétne, alebo grafické, alebo zvoľte mix, kde budete mať polovicu diskrétnych a polovicu grafických nálepiek.

Veľkosť balenia: 80 ks nálepiek – viac ako 10 týždňov pri použití jednej nálepky denne.

Doprajte svojej pleti komplexnú starostlivosť s výrobkami GLL.
Nálepky kombinujte s krémami GLL a nápojmi 
Essential oils therapy pre lepšiu výživu a hydratáciu pleti.

18112001

1 other product in the same category: